Szlifowanie posadzek anhydrytowych Szczecin

Wykonujemy usługi szlifowania wylewek anhydrytowych

Bezpyłowo wykonujemy usługi szlifowania anhydrytu, w celu usunięcia mleczka, które wytrąca się podczas wykonywania wylewki. Podczas szlifowania jastrychu, usuwamy także wszelkie zabrudzenia znajdujące się na jego powierzchni: resztki tynków, gipsów czy farb. 

 

Przygotowanie powierzchni wylewki poprzez jego szlifowanie jest nieodzownym elementem do prowadzenia dalszych prac przy montażu wszelkiego rodzaju klejonych wykończeń:

Wykończenia te powinny być mocowane do oczyszczonej i mocnej części wylewki anhydrytowej. Tylko szlifowanie anhydrytu może zapewnić trwałość każdego z wymienionych powyżej systemów dekoracyjnych. Dodatkowym atutem wyszlifowania wylewki anhydrytowej jest szybsze jej przesychanie. „Otworzenie” struktury jastrychu, pozwala na sprawne odparowywanie wody.

 

Szlifowanie posadzki anhydrytowej w Szczecinie

Swoje usługi proponujemy dla mieszkańców miasta Szczecin oraz okolicznych miejscowości.

Prędkość wykonywania prac zależna jest od powierzchni, jaką zlecacie nam Państwo do szlifowania oraz ilości pomieszczeń/ zakamarków znajdujących się w domu czy mieszkaniu. Statystycznie jesteśmy w stanie przygotować 300 metrów kwadratowych powierzchni dziennie wraz z jej odkurzeniem. Każde ze zleceń polega na szlifowaniu posadzki anhydrytowej jak i jej uprzątnięciu po prowadzonych pracach.

Koszt szlifowania anhydrytu mieści się w przedziale 10 a 20 złotych / m2 / netto. Każde ze zleceń wyceniamy indywidualnie, zazwyczaj po spotkaniu na miejscu zlecenia lub po przesłaniu zapytania na nasz adres e-mail: biuro@resinfloor.pl

 

Ważne!

Usługę szlifowania posadzki anhydrytowej wykonujemy sprzętem do tego przystosowanym, bezpiecznym i dopuszczonym do wykonywania tego typu prac. Do każdej z pracujących szlifierek, podłączony jest przemysłowy odkurzacz, dzięki któremu eliminujemy pylenie. Likwidujemy je w 99,9%, ponieważ stosujemy odkurzacze z filtrami HEPA, tj. filtrami wychwytującymi praktycznie wszystkie zanieczyszczenia powstające przy szlifowaniu anhydrytu.