Dekoracyjne posadzki żywiczne Szczecin

ResinFloor – oferujemy luksusowe posadzki żywiczne.

Posadzki żywiczne czyli podłogi wykonane z żywic zapewniają ekscytujące i innowacyjne możliwości projektowe, jeśli chodzi o stworzenie nowoczesnej podłogi na miarę XXI wieku!
Instalujemy oszałamiające lane posadzki żywiczne, które stworzą luksusową i piękną powłokę pod Twoimi stopami. Dzięki naszym posadzkom epoksydowym Twoje wnętrze nabierze niezwykłej elegancji i stylu. Posadzki epoksydowe to alternatywa, do zastosowania na wylewkach betonowych, o grubości niespełna 2 – 3mm. Piękne i unikatowe posadzki żywiczne ResinFloor dodadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalności (gładkie podłogi dekoracyjne oraz podłogi 3d). Perfekcyjnie gładka, hipoalergiczna, a także bez szczelinowa posadzka żywiczna to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim do naszych mieszkań oraz domów, jednak zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń powłoki, pozwoli nam na jej montaż w biurach i budynkach użyteczności publicznej.

Styl i funkcjonalność – posadzka z żywicy: praktyczne piękno!

Posadzka z żywicy jest jednym z niewielu rozwiązań, które jest jednocześnie piękne i niezwykle funkcjonalne. Nie tylko bardzo wytrzymałe, miękkie pod nogami (posadzki poliuretanowe), ale również łatwe do czyszczenia. Podłogi z żywic oferują wspaniałe rodzaje wykończenia, które nie są do osiągnięcia poprzez zastosowanie konwencjonalnych materiałów podłogowych. Nie ograniczone możliwości aranżacji, które uzyskać można dzięki posadzkom z żywic tworzy z nich produkt szczególnie polecany przez projektantów wnętrz oraz architektów. Barwy posadzek nasi Klienci dobierają indywidualnie, korzystając przy tym z dwóch podstawowych palet kolorystycznych: palety RAL oraz palety NCS. Daje to razem ponad 1.800 możliwości na wybór idealnej barwy podłogi.

podlogi dekoracyjne zywiczne 11 - DEKORACYJNE POSADZKI ŻYWICZNE
posadzki zywiczne dekoracyjne 11 - DEKORACYJNE POSADZKI ŻYWICZNE
dekororacyjne podlogi z zywicy 11 - DEKORACYJNE POSADZKI ŻYWICZNE

Czy szukasz minimalistycznego rozwiązania na wykończenie podłogi w nieruchomości komercyjnej? To znalazłeś jedno, jednak najoryginalniejsze rozwiązanie na dekoracyjne wykończenie podłogi. Posadzki żywiczne zabezpieczamy lakierem poliuretanowym o podwyższonych właściwościach. Zyskują one podwyższoną odporność na zarysowania oraz promienie słoneczne, dzięki czemu zastosowanie ich w miejscach szczególnie uczęszczanych oraz narażonych na ruch pieszy nie stanowi dla nich zagrożenia. Proponujemy wykończenia podłóg żywicznych w połysku, satynie lub macie.

Ogrzewanie podłogowe (elektryczne, wodne) nie stanowi bariery do zastosowania posadzek żywicznych jako wykończenia wylewek. Żywice są dobrym przewodnikiem ciepła, przy tym materiałem ciepłym w dotyku. Ogrzewanie takie jednak powinno być wyłączone na 3 dni przed instalacją podłogi. Włączone natomiast, dopiero po pełnej polimeryzacji żywic zastosowanych w danym projekcie (ok. 7 dni po „wylaniu” posadzki).