Posadzki dekoracyjne Szczecin

Oferujemy posadzki dekoracyjne w Szczecinie, które mogą być wyjątkowym dodatkiem do każdego wnętrza.

Podczas urządzania domu, mieszkania czy jakiegokolwiek innego wnętrza, kwestia wyboru odpowiedniej powierzchni podłogi jest niezwykle istotna. Podłoga jest bowiem częścią wizytówki danego miejsca i to na niej skupiane jest pierwsze wrażenie. Posiada także konkretne oczekiwania od jej właściciela/ użytkownika, takie jak styl, funkcjonalność czy odporność na zużycie.

To właśnie naprzeciw tym oczekiwaniom oferujemy posadzki dekoracyjne, które mogą być wyjątkowym dodatkiem do każdego wnętrza, stanowiąc jednocześnie świetną alternatywę dla płytek, wykładzin czy podłóg drewnianych. W naszej ofercie znajdują się podłogi dekoracyjne poliuretanowe oraz z mikrocementu, które idealnie dopasują się do danego wnętrza, spełniając jednocześnie wymogi wytrzymałości i czystości.

Mikrocement

Jest idealną opcją dla miłośników nowoczesnych wnętrz, którzy marzą o industrialnej podłodze betonowej. Mikrocement to najprościej opisując dekoracyjna warstwa o grubości 3 mm, wykonana z cementu oraz ostatecznie zabezpieczona lakierem poliuretanowym. Oprócz estetycznego wykończenia, podłoga ta wyróżnia się szczególną funkcjonalnością, gdyż jest niezwykle trwała, odporna na ścieranie oraz łatwa w utrzymaniu.

posadzki dekoracyjne szczecin 01 - Posadzki dekoracyjne Szczecin
poszadzki dekoracyjne szczecin 002 - Posadzki dekoracyjne Szczecin
poszadzki dekoracyjne szczecin 003 - Posadzki dekoracyjne Szczecin

Podłogi poliuretanowe

Alternatywa dla podłóg epoksydowych, która znacznie lepiej nadaje się do wylewek z osadzonym ogrzewaniem podłogowym. Dzięki tej posadzce oraz nowatorskim technikom jej instalacji, stworzyć możemy zupełnie oryginalne projekty, wpisujące się we wnętrza nowoczesnych domów (kuchni czy salonów).

Owe posadzki poliuretanowe charakteryzują się dużą elastycznością oraz miękkością, która współgra z trwałością i wytrzymałością (między innymi na wysokie temperatury).

posadzki poliuretanowe szczecin 01 - Posadzki dekoracyjne Szczecin
posadzki poliuretanowe szczecin 02 - Posadzki dekoracyjne Szczecin
posadzki poliuretanowe szczecin 03 - Posadzki dekoracyjne Szczecin

Dlaczego wybrać firmę Resinfloor i jej posadzki dekoracyjne?

 

  • Podłoga dostosowana do potrzeb Klienta – jeśli interesuje Cię połączenie trwałości oraz piękna, posadzka dekoracyjna jest idealnym rozwiązaniem. Stworzymy razem podłogę, która wpasuje się w Twój pomysł na wnętrze, a także posłuży na lata.
  • Wiele możliwości – dostępnych jest wiele wykończeń dostosowanych do Twoich potrzeb i preferencji, przy wykorzystaniu dwóch podstawowych palet kolorystycznych: palety RAL oraz palety NCS. Czeka na Ciebie ponad 1.800 możliwości, aby wybrać barwę idealną.
  • Szczera opinia oraz wybór najlepszej opcji – mają Państwo głowy pełne pomysłów, które często brzmią nieźle na wstępie, jednak po głębszej analizie znaczna ich część często nie nadaje się do realizacji. Jesteśmy więc po to, aby doradzić w wyborze najlepszej podłogi dekoracyjnej, a także podzielić się ewentualnymi wadami, które postaramy się wyeliminować w alternatywny sposób.